Miraculous Ladybug - Cat Noir

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 99 MB
  • Version 1.0.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Crazy Labs by TabTale
Sonsuz koşu macerasında kendi başarınızı sergilemek için Miraculous Ladybug mboil oyununda yer alabilirsiniz.

Muhteşem bir süper kahraman olan Miraculous Ladybug ve Cat Noir ile Paris şehrini kurtarmak için sonsuz koşu performansınızı sergileyeceksiniz. Kazanmak için hızlı olacak engelleri aşacak ve bir dolu puan kazanarak koşu yeteneğinizi geliştireceksiniz. Platform kuşu oyunlarında vakit geçirmeyi seviyorsanız Miraculous Ladybug ve Cat Noir mobil oyununu Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Sevgili şehriniz Paris süper kötüler tarafından yıkım tehlikesiyle karşı karşıya ve yalnızca siz bu durumu engelleyebilirsiniz. Tüm şehri ve insanlığı kurtarmak için özgürce koşun. Kazanmak için elmasları toplayarak ilerlemeniz gerekiyor. Sıradan gençler Marinette & Adrien'dan harika süper kahramanlar Miraculous Ladybug ve Cat Noir'a dönüşün. Miraculous evrenine girin ve engellerden kaçıp kötüleri yenerken Paris caddelerinde koşun. 

Herkes sizin hantal gençler olduğunuzu sanıyor. Ama sizin bir sırrınız var. Siz özel bir kahramansınız ve kötülüğe karşı dönüşebiliyorsunuz. Gündüz sıradan gençler olabilirsiniz, ancak geceleri süper kahramanlar olup kötüleri yeniyorsunuz. Koşu esnasında engelleri aşarak ilerlemelisiniz. 

Miraculous Ladybug - Cat Noir indir
DİĞER SÜRÜMLER